aktualność

Kolejne medale młodych piłkarzy z Krzeszowa

Opublikowano: 23/11/2023

W sobotę na hali sportowej w Oławie odbył się finał wojewódzki LZS piłki halowej chłopców do lat 14. Zagrało sześć najlepszych drużyn eliminacji strefowych. W turnieju zagrała drużyna Szkoły Podstawowej w Krzeszowie, reprezentująca strefę jeleniogórską LZS.

Młodzi piłkarze z Krzeszowa w meczach grupowych wygrali 2:0 z LKS Herkules Bojanice (Świdnica) i zremisowali  2:2 z drużyną SP Marcinkowice (Oława). Zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do półfinału turnieju, w którym po pechowym remisie 1:1 przegrali 1:2 w rzutach karnych z MLKS Polonia Środa Śląska. 

W meczu o trzecie miejsce młodzi piłkarze z Krzeszowa wygrali 2:0 z kolegami z SP Marcinkowice, zdobywając brązowe medale i mistrzostwo LZS województwa dolnośląskiego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybranym przez sędziów i organizatorów Bartosz Łojko z Krzeszowa.

To są kolejne medale finałów dolnośląskich LZS piłkarzy z Krzeszowa. W marcu br. zdobyli złote medale na finale piłki halowej chłopców do lat 13. Drużyna SP Krzeszów zagrała w składzie Grzegorz Baran, Bartosz Łojko, Eryk Łojko, Tymon Czuba, Miłosz Piechota i Franciszek Zając.