aktualność

Młodzież zapobiega pożarom

Opublikowano: 12/03/2013

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbyły się w kamiennogórskim Centrum Kultury we wtorek, 12 marca. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych wezmą udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Turniej był również okazją do przedstawienie wyników wojewódzkiego etapu konkursu plastycznego "Młodzież zapobiega pożarom". Wśród przedszkolaków 3. miejsce zajął Nikolas Kaczmarczyk z przedszkola w Marciszowie, 4. Daniel Zając z przedszkola w Krzeszowie, natomiast 7. Alicja Jacak z grupy przedszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

Wśród uczniów klas I-III szkół podstawowych wygrała Katarzyna Jaguszczyn ze szkoły w Szarocinie.

W grupie uczniów klas IV-VI 3. miejsce zajęła Natalia Lewandowska ze szkoły w Lubawce.

W grupie gimnazjalistów 3. i 6. miejsce zajęły kolejno Dominika Lewandowska i Klaudia Pres ze szkoły w Marciszowie, 9. był Daniel Buczek z gimnazjum w Pisarzowicach.

W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych prym wiodły uczennice Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Cztery pierwsze miejsca zajęły Sandra Turlińska, Agata Wróblewska, Dominika Kaczor i Dominika Smagda.